2.den

17. prosince 2010 v 15:48 | Teri-chan |  5 dní touhy
druhý dílek je tu :-D

2.Den
Vyspal jsem se do růžova. Vím, že mi Mariku všichni závidí. Je jen jedna věc co mi na ní vadí a to, že mě za každou maličkost div neukousne hlavu. Já vím, je to i moje chyba. Kdybych si jí víc vážil, asi by taková nebyla. Nevím, na začátku jsem do ní byl fakt cvok, ale s postupem času jsem si uvědomil, že Marika žije jakýmsi jiným světem. Světem fantazie. Ten který mi už odmala zakazovali. Věčně říkali, že se musím postarat a malou Kájulku aby se jí nic nestalo a pak mě za to ještě vynadali, že prý ji učím samý blbosti. Byly i časy, kdy mi Karolínku zakazovali úplně, a nakecávali jí pěkný kraviny, jako že já nejsem ten se kterým by se měla stýkat. Ještě že je rozumná a na ty blbiny jim neskočila. To bych asi nepřežil. Je to jediná moje sestra v mým okruhu z tátovi strany, a už jenom proto bych nikdy nechtěl aby nade mnou sestra zanevřela. Mám ji opravdu rád. Vždyť díky ní jsem se seznámil s Marikou, ale teď toho začínám pomalu litovat. Ne že by mi vadilo, že pokaždé když se zdržím tak má někdy pitomý narážky, ne, to bych skousnul, ale… je tu něco jiného a já nemůžu přijít na to co. Přijde mi taková…taková cizí než jiný holky se kterýma jsem chodil. Tohle je jiný. Takový divný. Asi bych se jí na to měl dneska zeptat. A nebo ne, zavolám Majklovi, ten už si bude vědět rady.
"Hoj Majkle, jak je? Doufám, že neruším?"
"no, dalo by se říct, že rušíš, ale když už voláš, tak to bude něco na co si chvilku přece jenom najdu. Tak o co jde? Zase něco s tou tvojí buchtou?"
"Jo, máš recht. Jde o ni. Víš, já jsem přemejšlel a došel jsem k závěru, že mezi mnou a Marikou něco skřípe. Je to s ní jiný než s ostatníma. Majky, prosím, pomoz mi nebo já se fakticky zblázním."
"No, to je jednoduchý. TY JSI SE ZAMILOVAL!"
"Hm…tak to je teda skvělý. Díky Majkle a moc to nepřežeň."
Nechce se mi tomu věřit, já a zamilovat se? Ne to nejde dohromady. Dneska se s Marikou rozejdu. NE. To nesmím jediný, kdo by pak trpěl bych byl já a to se nesmí stát. Já jí….MILUJU? Opravdu? Tak tomu se mi nechce věřit. Já ji miluji? Jsem si tím jistý. I Majkl to říkal a… ne to nemůžu…ale jak se to mohlo…sakra…no nic. Je to v pytli. Musím jí to říct. Ale teď ne, teď bude ještě spát. Pošlu jí alespoň SMS. Snad to pochopí. Je to chytrá holka a mám ji rád. Jo mám ji rád. Je to zlatíčko. A hele zrovna my volá ségra.
"Čus brácha. Jek se vede? Jo a mám se zeptat od Mariky, kdy a kde si ji vyzvedneš?"
"No, s Marikou jsme domluvený, v osm u kostela. Copak mě neposlouchala?"
"No, vypadá to, že asi měla na práci něco jiného a nebo jen zapomněla, to se stává."
"Aha, no tak ji to vyřiď a…nepotřebovala jsi něco?"
"No jen se zeptat, kdy Mariku vyzvedneš… a taky se chci zeptat, co je tom mezi vámi dvěma. Marika se mi zdá nějaká divná. Když jsem jí říkala, že si může zavolat ode mě tak hned, že ti mám zavolat já. O co go?"
"Ale máme jen nějakou krizi. Taky nemám páru o co go, ale jedno vím jistě, je toho na mě moc, ale jestli chceš pokecat o tom co mezi námi je, tak se můžeme sejít."
"Ok ale jestli zase přijdeš pozdě tak si mě nepřej, jasný?"
"Zatím sestřičko,"rozloučil se s úsměvem.
Ach jo, tak Marika už se mnou nechce mluvit ani po telefonu. Ale proč? Vždyť jsem jí nic neudělal. Jen to že chodím neustále pozdě. Ale to snad nebere vážně. Co jí na mě vadí? Budu si s ní muset promluvit. Nemám rád, když se někdo chová jako totální pošahanec a nic mi neřekne do očí. To je na mě fakt moc. To si budeme muset nějak ujasnit. Nelíbí se mi když se mi něco neřekne rovnou.
Zvoním u Karolíny jako o život. No tak. Kde jsi. No konečně.
"Čus Kájo, prosím tě potřebuji s tebou mluvit. Jde o Tomka. Vyhrožuje mi. Prej jestli mu to nedám tak to napráská Kamilovi a to já nechci. A pokud by to napráskal tak je celej můj a Kamilův vztah v háji."
"Klid to bude dobrý jen se tím nenervuj a bude to v pohodě."
No jo no Karolíně se to řekne ale co mám dělat já? Vždyť jestli se to někdo dozví, tak já jsem doslova v háji…a jestli se to dozví Kamil… no dobrý no, vždyť jo. Ale klid to bude dobrý. Kamil mi věří. Vím to.
"Kaji, prosím pomoz mi, nevím co mám dělat."
"Hlavně neudělej nějakou blbost z afektu, nebylo by to dobrý. Navíc Kamil tě má rád…"
"Já vím, že mě má rád, já jeho taky, ale…"
"Jaký ALE??? Prosím tě vzpamatuj se. Žádný ALE neexistuje jasný?! Opovaž udělat nějakou blbost! A to svoje "ale" nech utopit v nějakým rybníku, jasný?! Tak teď se uklidni, zhluboka se nadechni a běž na to rande. O Tomka se nestarej. O toho se postarám já jasný?!"
"Ale co když ti něco udělá??"
"Mariko?! Už zase to "ale"?! Neboj mě se Tomek ani nedotkne. Jen to prosím tě nech na mě."
"Co chceš udělat?"
"Řeknu klukům z party a pak…"
"Ne, netahej do toho jiný lidi, prosím, jen to ne."
"Ale no tak, to bude dobrý. Na kluky se můžu spolehnout, tak buď v klidu, ano??
"Hm… tak jo," přistoupila na její hru, " ale jedno mi slib…Kamilovi se nesmí nic donést jinak mě zabije."
"Proč by tě zabíjel?", ptala se docela nechápavě Kája.
"Já nevím…asi proto že jsem ho podvedla, je to jetý, nevím co mám dělat. Asi půjdu zkusit most nebo já už fakt newim."
"Mariko prosím tě nevyšiluj, to se dá, ty to dáš…jasný?? Vše bude ok…jen to musíme nějak spravit.Jenom ještě vymyslet jak."
Mezitím jsem šla radši domů. Nevěděla jsem co by se mohlo s tát kdybych zůstala ještě o chvilku déle. Asi by to dopadlo katastrofálně.Kája občas mívá úplně nemožný nápady ale když se jí nechá chvíli času je v pohodě a pomůže když je třeba.Proto jí raději nechala chvíli klidu na přemýšlení.
Marika, vědoma si toho, že mamka není doma si šla celkem v pohodě zapálit cigaretu. Ještě pořád byla otřesena ze zážitku s Tomkem. Nevěděla kudy se dát na novou cestu životem. Myslela si že ji cigareta utěší, místo toho jí přinesla další problém. Máma.z ničeho nic se objevila na balkoně a požadovala vysvětlení své dcery proč má v ruce cigaretu. Marika zaskočena tímhle náhlím převratem se nezmohla na nic víc, než vyfouknout cigaretový kouř a típnou cígo.
"Ahojky mami co ty tady děláš?" ,zeptá se vyděšeně, aniž by věděla kolik toho maminka viděla. Absolutně nevěděla co má říct. Nechtěla mamce lhát, ale musela i když jí to nebylo příjemné.
"Víš mami ono to není tak jak to vypadá, já jen,..jen jsem to chtěla zkusit jak to chutná a, víš, není to zrovna dobrý. Už to nikdy neudělám. Promiň."
" Příště ať už tě s tím cigárem nevidím jasný?"
"Ano mami, hned jak to dojedu tak už s tím končím."
"Ne ty to ihned típneš, vyhodíš, zmizíš z balkonu, a půjdeš si ven. Potřebuju si tu ještě něco vyřešit jasný?"
"Tak jo já mizím."
Hned jak odešla z bytu vytáhla mobil a začala volat Kamilovi že se za půl hodinky sejdou na jejich kopci. Když se sešli, Kamil ji políbil.začal ji hladit po vlasech a líbal ji na krku. Chtěl ji. Strašně moc. I ona ho začala vášnivě líbat a hladit na všech možných místech. Začalo se stmívat.
" Počkej já zavolám mamce že tu budu stanovat s kámoškou."
Mezitím co telefonovala on roztáhl deku na které se předtím oba domluvili.
"Tak OK. Prej můžu stanovat."
Políbil ji (zase). Rukou pomalu a něžně rozepínal knoflíčky u její halenky. Klepaly se mu ruce. Ona mu pomalu nadzvedávala upnuté tričko na jeho svalnatém těle. Sundala mu tričko. Nehty mu jemně zaryla podél páteře. Kamil zasténal. Strašně se mu líbilo když si Marika hrála s jeho tělem. Jemu se zatím podařilo jí rozepnout všechny knoflíčky a pomalu začal pracovat na podprsence. Šla docela snadno. Pár holek předtím měl takže mu to nedělalo problém jen, že ty knoflíčky žádná předtím neměla, tak se na nich zasekl.
Začal jí líbat na krku. Jemně vydechla. Pomalu se přesouval k bradavkám. Strašně ho lákaly ty dva velký koláče co měla Marika.
"Mariko pojď chci tě.." vzrušeně vydechoval. Chtěl ji, ani nevěděl jak moc by si ji teďka chtěl vzít.
"Kamile, já tě taky moc chci, ale víš co jsme si řekli…" zatrhla mu to Marika
"Já vím Mariko, ale i přes to si s tebou chci alespoň hrát." prosil roztoužený Kamil.
Neodpověděla jen ho něžně políbila na jeho krásné plné rty. Bral to jako výzvu, že může. Pomalu a jemně ji hladil po jejím nahém těle. Jazykem si vedl mokrou stopu od jejího krku k bradavkám. Jednu vzal do úst a začal ji jemně sát. Marika roztouženě vydechla. Kamila to potěšilo a udělal to samé u na té druhé. Nečekaně ho Marika převrhla pod sebe a začala si taky hrát s jeho nahým krásným mužným tělem. Pomalu ho líbala na krku. Už jenom to Kamila rozhoupalo k prvnímu stenu. Když v tom se zarazil.
" Mariko přestaň prosím, ne nech toho, slyšíš?"
Bez odpovědi. Kamil si vzpomněl e doma na něho čeká jeho milenec Robin. Nemohl ho tam jenom tak nechat. To si nemohl dovolit. Miloval jo ani nevěděl jak moc a on sám teď Robinovi zahýbá s holkou?!
Co by na to asi Robin řekl? ´Ty mi zahýbáš s holkou? Kdyby s klukem tak to pochopím ale od holky už si tě nedostanu zpátky.´ Jako by ho slyšel.
" Kamile děje se něco? Miláčku copak je s tebou? Vnímáš mě vůbec?"
" Ano Mariko vnímám, jen…" nebyl schopen dokončit větu protože Marika ihned využila příležitosti, že ji vnímá a přicucla se mu na jeho obnažený penis. To Kamila odrovnalo natolik, že už se nezmohl na protesty, ale raději si představoval jak mu tohle samé dělá Robin. Miloval ho. Kamil otevřel oči.
"Mariko přestaň, slyšíš?" Cholerickým hlasem se na ni obořil.
"Ježiš Kamile seš snad teplej nebo co že mě pořád přerušuješ. Proč to děláš?"
"Ano Mariko jsem teplej. Promiň mi to prosím."
"Si snad děláš prdel ne? Tak já jsem se málem vyspala s teplouček no tak to mě poser. Sakra."
"Mariko prosím promiň mi to."
Marika byla silně šokovaná. Nevěděla jak si to ten parchant asi tak představuje. Říct jí v nejlepším že je teplej. Marika vyhrabala batoh a začala v něm hledat krabičku cigaret. Jedno cígo hodila i po Kamilovi protože věděla že je to socka.
"Kamile vypadni prosím. Na hned jasný?"
Kamil odešel. Nevěděl kam má jít. Robinovi řekl že teď bude na chvíli mimo město takže nevěděl jestli by se u něj mohl stavit, nevěděl nic. Radši šel domů se vyspat ale zítra za Robinem musí zajít. Chtěl být s ním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 17. prosince 2010 v 18:57 | Reagovat

*Čumí jak vyvoraná myš*
Aha... Ty vole tohle mě říct kluk, tak tak nevím ^^ :D Super já si říkala, že je Marika trochu cvoklá ^^ Ale miluju takovýhle cvoklý povahy postav. Doufám, že mu to bude nakonec přát a nebude se na něj zlobit ^^ Ještě jeden hezkej díĺek a získáš si celé mé srdce k této povídce

2 Teri-chan Teri-chan | 18. prosince 2010 v 17:04 | Reagovat

hele tak to ještě newim :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama