4.den

27. prosince 2010 v 22:18 | Teri-chan |  5 dní touhy
3.Část

Znovu se několikrát otřepala. Bejt lesba nebyl nikdy její sen. Věděla že je normální. Proto se raději rychle rozloučila a vypadla z domu. Marika ještě vyhlédla z okna a ukázala na ní že má zavolat a při tom svůdně vystrčila jazýček ze svých až moc plných rtů.
"Di do prdele Karolíno." Křikla na ni.
Teď už vážně nevěděla kam má jít. Nebo spíš za kým. Ať by šla kam by šla všude by to dopadlo katastrofálně. Proto se rozhodla jít kam jí nohy ponesou. Ani nevěděla jak ale ocitla se před zábradlím blízkého mostu. Bylo jí na nic tak si vzala extázi aby to moc nebolelo. Stoupla si na zábradlí a pomalu ho přelézala.
Najednou z jedné strany uviděla přicházet Tomka. Podívala se na druhou stranu a spatřila Karolínu. Oba se jí smáli jak jen mohli a ještě jí popichovali:
"Skoč si, jen si skoč," ozývalo se u obou stran.
Marka si mohla hlavu ukroutit jen aby zjistila kdo z nich křičí víc až jí to najednou
podklouzlo a Marika se jen tak tak držela rukou za zábradlí. Nohy jí plandaly pod mostem. Nemohla se dostat nahoru. Začali jí pálit ruce. Pomalu jí podklouzávali. Jeden, dva, tři, čtyři prsty se jí vysmekly a Marika se držela pouze už jen jednou rukou. Neudržela se. Spadla dolu do té ledové vody. Voda se kolem ní rozstříkla a pak se nad ní hladina neprostupně zavřela jako brána pekel. Ještě před dopadem si Marika všimla nějakého rozmazaného zvířete co jí prolétl nad hlavou. Bylo tmavé a na nějaké obyčejné zvíře až moc veliké. Ale co to bylo už Marika nevěděla. Jen ještě věděla že když dopadla na pravděpodobné dno že ji to dost bolelo. Víc už nevěděla.

Kamil s sebou u Robina škubnul. co se sakra děje. Tohle škubnutí ještě nikdy nepostřehl. A docela to bolelo.
"Kamile co se děje?" postřehl jeho změnu nálad Robin.
Ještě před chvílí se smál a teď tu seděli a oba přemýšleli. Robin toto škubnutí také zaznamenal ale myslel si že je to normální.
V tu chvíle se Kamil zvedl
"Robine pojď se mnou. Jo promiň já tě vezmu."
Vzal si Robina na svá křídla a letěl k místu které ho nějakou silou přitahovalo. Když uviděl most myslel si že zase nějakej blázen chce opustit zdejší svět. Jenže jeho nové sluchové buňky (echolokace) zaznamenali něco co mu bylo docela dost známý.
"Sakra to je Marika. Musíme něco udělat. Já tě položím do vody a ty se pokusíš zmírnit náraz kdyby náhodou jsem ji nechytil jasný?"
"Ok pokusim se."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 28. prosince 2010 v 16:12 | Reagovat

Heeej... xD Už se těším na další dílek. Je to velmi zajímavé. O Kamil letí jště zachraňovat Mariku. Velmi zajímavé xD Už se těším na další ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama