3.den

18. prosince 2010 v 21:12 | Teri-chan
další dílek....jsem to napsala za jeden den :-D


3.den
Ráno se Kamil probudil do deštivého rána. Jeho mamka vrazila do pokoje.
"Co tady zase děláš nemáš být s Marikou?"zeptala se s pochybami maminka.
Kamil raději šel pryč. Kráčel dále cestou která vedla k jeho milovanému Robinovi. Zazvonil na domovní zvonek. Z ničeho nic se za ním objevila Marika.
"Tak tady bydlí ten se kterým mě podvádíš? Jsi pěkný hajzl. Tohle ti nikdy neodpustím."
"Mariko nech si to prosím vysvětlit. Už dlouho jsem ti to chtěl říct."
"No a co? Co by s změnilo? Řekni? Myslím že nic."sklopila oči a radši už mlčela.
Domovní dveře se otevřeli a tam stál krásnej kluk. Vyloženě kluk. Mohlo mu být asi osmnáct let víc ani ťuk. Jeho fialové husté a dlouhé vlasy ji praštily do očí jak se schoval za Kamila aby se s ní nepotkal. Marice to nedalo.
"Hej ty, neschovávej se a ukaž se mi." Křikla na něj
"Kamile, já nechci" Ustrašeně se ozval Robin.
" No tak miláčku to přeci můžeš. Je to moje bývalka neboj se já tě nedám."
Klučina s fialkovými vlasy se pomalu odvážil vykouknout.jeho krásné modré oči Mariku odrovnaly do kolen. Nejdřív stála jak přimražená ale když jí pak došlo že na modroočka čumí jak vejr nedalo jí to a svůdně zamrkala očima. Ten kluk se jí moc líbil.
" Já jsem Marika kdo jsi ty?"
"Robin" pípl. Nechtěl se s ní bavit. Chtěl konečně Kamila políbit. Kamila to samozřejmě napadlo taky, jenže Marika se jaksi neměla k odchodu.
"Mariko, potřebuješ ještě něco?"
"A víš že jo? Docela by mě zajímal ten Robin." Pokoušela se o nenápadné zbalení. Ještě po řád byla naštvaná na Kamila že jí neřekl dřív že je gay. Chtěla by jim to zkazit. Byla zlomyslná.
"Mariko, zapomeň na to. Vůbec na to nemysli." Varoval ji
Marika raději odešla, ale oběma chlapcům bylo jasné že to nenechá jen tak. Oba dva zašli do baráku.
"Kamile neříkal jsi že budeš teďka pár dní mimo?"
"Ano říkal ale jaksi mi to nevyšlo miláčku. Doufám, že nejdu nevhod."
"Ne dobrý pojď dál. Nikdo není doma. Matka s otcem odjeli nečekaně na kanárské ostrovy takže jsem tu zůstal. Nechtěl jsem být u toho až se tam zase začnou hádat."
"Hele a vážně nechceš bydlet u mě?
" No já zatím ještě nevím jak by to tady ty dva zvládali. Jsou horší než malý děcko."
Mezitím došli až k Robinovu bytu. Robin otevřel dveře a vtáhnul Kamila dovnitř.
"Lásko jsi si tím jistej? Pravdu to chceš takto?"
"Ano Kamile chci to takhle."
Robin Kamila jemně políbil na rtíky. Kamil nemohl déle čekat. Na jeho přítomnost rtů čekal snad měsíc než se jich mohl poprvé dotknout právě teď. Jazyk mu pomalu vsunul mezi rty a plenil jeho ústa. Jeho ruka zabouchla dveře do chodby a druhou si Robina jemně přitisknul na svoji hruď.volnou rukou ho chytil za zadeček a nadzvedl si ho tak aby ho mohl pevně uchopit a donést na Robinovu postel. Položil si ho do postýlky a jeho prstíky se posunovali pod jeho tričko. Poodhrnoval ho až mu to nedalo a tričko z Robina strh. Robin to očekával a tudíž učinil to samé. Kamilovy rty se z úst Robina posouvali níže na krček poté na bradavky. Jednu z nich uchopil zoubky a malinko zkousl. Tenký sten z Robinových úst ho potěšil, proto to samé zkusil i na té druhé. Tentokrát byl sten mnohem hlubší a on ucítil jak Robinovo mužství se probouzí k životu. Proto Kamil přesunul hlavu k jeho rozkroku a začal si hrát s knoflíčkem u kalhot.
"Tak to si snad děláš srandu ne? Ne to nedělej. Prosím neudržím se. Ty to moc dobře víš."
Jenže Kamil neposlech. On sám měl co dělat aby mu to neybouchlo.
"Robe můžu?"
"Kamile, myslím že musíš lásko."
Kamil rychle srthl jeho kalhoty. Ani ho nepřekvapilo že pod nimi nic neměl. Jeho kalhoty taky letěli někam do neznáma. Kamil jednou rukou začal masírovat Robinův jemnoučký zadeček a druhou rukou si ho začal roztahovat. Nadzvedl si jeho lehounké tělíčko a vsunul pod něj svoje nohy. Svojí sopkou se malinko dotkl jeho dírky. Robinův povzdech ho donutil k tomu aby v jeho šuplíku našel rubrikant. Trochu ho namazal na svoje mužství a trošku na svůj prst aby si ho pořádně roztáhl. Kamil po dlouhém rozmýšlení do něj začal prostupovat. Jeho prdelka byla tak strašně uzounká, že to Kamila na tolik odrovnalo že po pár zasunutí vyvrcholil. Nechtěl ale robina nechat nedokončeného proto se snažil pokračovat až pak oda souhlasně oddechovali v rytmu jejich společného rituálu, až vyvrcholili nastejno. Oba se pak sesunuli do Robinovi postýlky a spokojeně oddechovali. V tom najednou se začal Robin kroutit a skučet.
"Miláčku copak je? Slyšíš? Co se děje?
"Bolí mě prdel ty debile. To jsi mě nemohl roztáhnout trochu víc? V koupelně je na to taková hojivá mastička dojdeš pro ni je hned nad zrcadlem."
"Ano miláčku všechno bude." Zasalutoval Kamil a šel hledat mastičku. Jenže v koupelně byli dvě. Framikoin a tygří mast. Kamil sáhl po tygří masti a spěchal za Robinem. Ten už měl zadeček našpulenej jen ho namazat. Kamil ho namazal tou tygří mastí. Robin vyletěl jako když do nej vrazí.
"Ty seš fakt nemožném opravdu že jo. Řekl jsem hojivá mastička. Ne ty přineseš tu druhou. Co se s tebou sakra děje? Jo já zapomněl to bude tím že jsi blonďatěj. Tak to promiň to potom jo."
"Robine, prosím tě přestaň jak já mám asi tak vědět, která z nich je hojivá? To mi teda jako vysvětli."
"Jednoduše, stačí si přečíst krabičku." Aaaaaaaau. To bolí.podáš už mi ten framikoin?"
"J..jj..jo už běžím." Ozval se zkoprněle Kamil.
Mezitím Marika střádala plán jak je rozdělit. Aby se jí líp přemýšlelo, tak si dala na posilnění panáka rumu a dvě cíga. Věděla že už to má vymyšlený, ale přece jenom když už byla pod tím stanem tak se jí líp pilo i kouřilo. Nikdo jí neomezoval. Věděla co skutečně chce. Chce sbalit modroočka s fialovými vlásky. Ještě nevěděla jak ale udělá to. Pomalu přicházela i na to že má docela hlad. Bylo poledne byl čas na oběd. Marika rozdělala oheň a šla si opéct buřta. V tom ji někdo tu ruku zastavil. Byl to Tomek.
"Co tady otravuješ. Chceš něco? Jestli mě zase budeš chtít svést za jeden den tak se ti to nepovede."
"Ale no tak přece to nebude tak žhavý." A políbil ji na rty. Marika zase propadla vášni tomuto bastardovi.
"Potřebuju…..ublížit….Kamilovi." požádala ho o pomoc mezi dvěmi polibky.
"Tak ok. Ale o co se jedná?" nedůvěřivě se tázal tý která se mu chystala druhý naletět.
"Jde o to že Kamil je gay. A podváděl mě s modrookým klukem s fialkovými vlasy. Chci ho sbalit."
"Hej nemyslíš ty náhodou Robina?"
"Jak o víš?"
"Protože já ty dva znám. Vím jak to s nimi je a už to trvá skoro dva měsíce. Mariko to prostě nezměníš chápeš? Nech je na pokoji." Vysvětloval Tomek
"Myslíš že bych měla?" nedůvěřivě se ještě jednou zeptala.
"Jo měla bys, a to bez keců jasný?"
Marika jen souhlasně kývla hlavou. Pomalu se zakusovala do buřta který se mezitím skoro spálil v ohni a namáčela ho v kečupu který si přinesla z domu. Střídavě dávala sobě a Tomkovi do papulky.
U Robina doma zase ti dva se tulínkovali. Sexuální aktivity už je přestala bavit. Proto začali hrát na tulínkování.
"Stejnak ty tuleni se maj že?" zeptal se Kamil.
"A víš že ani moc ne?" odpověděl ni unavený Robin, který sotva otevřel očička.
Kamilovi se taky sotva otevřeli. Taky už za sebou měli třetí kolo. Ani jeden ještě netušili jak to bude s nocí. Oba věděli jen to že jestli tady Kamil zůstane ti dva tu noc nepřežijou.
"Kamile, já nechci tě nějak vyhazovat ale myslím že už by jsi měl jít asi na noc domů." Nerad bych měl ze řitní dírky vesmír."
"Jakej vesmír?" nedocvaklo to Kamilovi
"Dobře jinak nerad bych měl z normální díry, díru černou. Chápeš?"
"Jo už možná jo. Ne vlasně ne." Kamil byl stále ještě mimo. "Jo počkat…..ty myslíš jako?? Jo aha tak to řeknu hned ne?"
"No sláva." Oddechl si konečně Robin.
Kamil pomalu odcházel. Musel se pousmát. Prej díra jako vesmír. To fakt muže vymyslet jen Robin. Jak on toho kluka miloval.
Doma si spokojeně lehl do postele.
"Kamile jak to že nejsi s Marikou? Můžeš mi to sakra už vysvětlit?"
"Ne mami nebudu ti nic vysvětlovat." Skončil rozhovor Kamil a pokojně usnul. Byl to na něj moc náročnej den.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 19. prosince 2010 v 19:24 | Reagovat

Ty vole! To si ze mě děláš prdel ^^ *chcípá smíchy* jop a je to lubrikační jo? :D Hej ty jo ta povídk je dost hustá! Nenech Mariku aby jim to zkazila. Ten Robin mě dostává :D xD To je moc  au to bolí... moje bránice auu xD Rychle další je to super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama