Kapitola 3.

16. června 2011 v 14:59 | Yu-chan |  Láska za všechny prachy
Tak tu máte další díleček

Andreas

Už zase začínal. Měl rád, když jsem měl jeho penis v pusince a ocáskem mu provokoval zadeček. Kdybych to udělal, už bych se ho v životě nezbavil. Mezitím, co seděl v křesle a něco si brblal pod čumák, tak jsem zjistil kde vlasně jsem. V jeho nóbl garáži. Měl tu i tu zatracenou postel na níž jsem s ním poprvé... A teď chtěl zase? A tady? I když za 350 šilinků to ujde. Gany bude spokojenej. Sice už dělám přesčas, ale za to mi pak kápne polovina tohohle výdělku. Asi proto mám Ganyho tak moc rád. Ale neudělám to, pokud se mi ten zpropadenej prevít neomluví za tu hrubost,kterou si ke mně dovolil. Komukoliv bych to dovolil, ale ne Georgovi. Stoupl si ke mě a rozepínal si poklopec. Jeho schlíplí penis jsem měl před svým krásným šlechtěným obličejem. Vždycky jsem si potrpěl na poctivě rozetřený make-up a černé stíny s černou tužkou mi vytvářeli jasný kontrast s mojí bílou pletí. Mé kočočí oči vždy dokázali dokonale říci mojí náladu. Nejvíc jsem si ale potrpěl na vlasy. Každé ráno jse půl hodiny žehlím, aby chytli nějaký tvar a pak další hodinu přemýšlím co s nima dál. Nebejt žehličky na vlasy, vypadal bych jako beran s krysím ksichtem. *zákaz výtlemu*

Georg

Včas jsem stihl zachytit svojí masku. On nesmí vědět kdo doopravdy jsem. pohladil jsem ho po jeho pracně vytvořeném účesu.
"Jak dlouho že jsi to česal?" zeptal jsem se ho, ačkoliv jsem věděl ře to bude něco okolo dvou hodin.
"Asi hodinu a půl." odpověděl mi zase stručně.
vůbec se mnou nechtěl komunikovat. Nemám mu to za zlí, ale pomalu mě to začíná depromovat. Vím, že za to co jsme si oba provedli navzájem, se na něj nemůžu zlobit. Vím, také jsem udělal chybu v tom, že jsem si u něj vylejval srdíčko, ale já za to prostě nemohl. Bylo toho prostě na mě strašně moc a on? co pro mě udělal on? Řekl mi akorát že tohle už nesnese, že jse konec.
"Už se mi omluvíš?" vytrhl mě z myšlenek.
"Jo, dobře, omlouvám se." zamručel jsem jako starej dědula, co se mu nedostává toho, co by zrovna chtěl.
Nesnášim ten pocit, když si zrovna on vymrzuje a ještě dostane zaplaceno. Copak mu to nestačí? to mě musí vážně tak ničit?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 16. června 2011 v 20:48 | Reagovat

Ty sketo! Takhle to skončit no že se nsetydíš drahá ^^ Rouro moje, už aby byl další díleček ^^ moc krásný, mám ty dva ráda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama