Kapitola 5.

20. června 2011 v 20:28 | Yu-chan |  Láska za všechny prachy
na příní mé milované M-chan dávám další kapitolku
Přeberte si to jak chcete

Andreas

Vážně přemýšlí o tom jestli mu mám či nemám zavolat záchranku. Asi jo. Ale nejdřív musím najít telefoní budku. Sakra vždyť tu někde byla ne? Jsme dokonale zmatený. Běžim další kousek kilometru. Budka nikde. no co to zvládne sám.. Vždycky si se vším věděl rady. A to i v případě, že šlo i o mě. Prásk.
"Hej to je ta budka." zařval jsem bolestí.
Koukám na ni jako střevo vylezlé právě z břicha a nemůžu si zaboha vzpomenou jaký číslo je na záchranku. Najednou se plácnu do čela až mě proskočí mozek.
"Já jsem roura vždyť je to 112." a mozek se zas vrátil do starých kolejí vyjetého žlábku.
Zavolal jsem teda a sám jsem se vadal už poklidným klusem za s vým miláčkem i když jsem původně mizel domu.

Georg

Mé oči se pomalu zavírají. Cítím chlad. Hlavou mi probleskne modré světlo. Z dáli slyším sirénu.
"Tak přeci jenom mi ji zavolal. Ještě není tak zkažený." spokojeně jsem si oddychl. to bylo poslední co jsem si pamatoval.
Probral jsem se až v nemocnici. Nad hlavou mi svítilo bílé světlo. Kolem mě kmitaly andělé. Říkali jim tu sestřičky. Na ruce jsem cítil tlak infuze s bůh ví jakym sajrajtem. Jedna z těch rádoby sestřiček se na mě pokusila ukázat kousek svého "sexy" zadečku. Co si sakra myslela? Že když mi ukáže kousek ze svého těla, tak po ní hnedka skočím? Vážně nána.
"Co tu sakra dělám?" zeptal jsem se tý sestřičky.
Ona po mě hodila takový vyzývavý pohled.
"Jste v nemocnici mladý pane a jste tu kvuli tomu, že vám opěrný sloup přetrhal polovinu důležitých vazů." usmála se jemně, poupravila infuzy a odcupitala někam pryč. Přetrhaný vazy. Super. To znamená e budu díky Andymu mrzák s velkym i malim M??

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 20. června 2011 v 21:55 | Reagovat

*smála se od začátku do konce* ehm *zvážněla* jak si to představuješ udělat z něj mrzáka... Andy by zasloužil přes čuňu... Zejtra tě už fakticky nakopu kopytem ^^ xD Doufám a modlím se aby se z toho můj milovaný JORIA dostal ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama