Kapitola 8.

14. listopadu 2011 v 10:58 | Yu-chan |  Láska za všechny prachy
Tak se snažím *sakra kde je ta můza* o další dílek doufám že mě za to nezabijete.Andreas

Gany si určoval podmínky. Všechno jsem mu odkýval, ale nedokázal jsem myslet na to co povídá. Musel jsem ho políbit. jeho mužné rysy ve mě probouzeli divokost, touhu a vášeň. Jeho lícní kosti byli pro mou ruku jako magnet. Knoflíčky na košili mě málem přivedli do hrobu. Rozepl jsem dva, dál jsem to z něj jen serval. Bylo by to na dlouho. Knoflíčky zaletěli kamsi bůh ví kam. Začal jsem si hrát s jeho páskem. Chtěl jsem, aby věděl že ho miluju. Začal mi sundávat moje tričko. To přistálo ladně na opěradle židle. Rukama sjel po mém krku dolu na můj obnažený hrudník. Jemně lehce jak to uměl jen on. Pomalu si zahrával s mými bradavkami. Z úst mi vyšel sten.
"Miluju tě Andy." zašeptal mi do ouška a vzal mě do náručí.
Přenesl mě do naší krásné postýlky s nebesy. Opatrně mě položil a s rtíky přitisknutými na mých mi začal rozepínat pásek. Když ho konečně povolil, zajel ručkou lechce za moji krajku trenýrek.

Gany

Ty trenýrky znám. Sám jsem mu je kupoval. Vypadal v nich překrásně. Rychle jsem ze sebe sundal svoje kalhoty, aby nám posléze moc nevadily a nezdržovali. Andyho ruka spočinula na mém zadečku. Jedním škubnutím jsem z něj sundal i jeho kalhoty a začal jsem se věnovat mašličkám na jeho trenýrkách. Nejprve ručkou. Pak jsem začal pusinkou pomalu sjíždět od jeho rtíků přez jeho klíční kosti, letmo jsem zajel i k bradavkám a postupoval jsem dál na bříško. Jeho steny ve mě vyvolávali erupci. Nejraději bych si ho hned vzal. Rty jsem se dotkl jeho krajky. V hlavách nám prolétl záblesk touhy. Nehty se zaryl do mých svalů na zádech a zároveň sjel po páteři až k zadečku. Zachytil se o můj okraj boxerek.

Georg

Reyna, jak jsem později zjistil její jméno se na mě tázavě podívala. Neměla odvahu se mě zeptat jestli jsem gay nebo ne. Jen jsem na ní souhlasně kývnul a ona ihned pochopila. Už věděla že nemá šanci. byl s ní úžasný pokec a s třetí cigaretou jsem pochopil že to co se dnešní noc stalo zůstane jen mezi námi.
"Hele Georgi, mohla bych se tě na něco zeptat?" zeptala se mě váhavě.
"Jo jasně na co?" zdvořile jsem přikývnul.
"Jak jsi se sem vlastně dostal. Co se ti stalo?"
"Ta holka je vážně fajn. Začal jsem jí v naprostém klidu vyprávět co se stalo. Když jsem se dostal k části kde mě Andreas opustil a jakým způsobem my to řekl, Reyna se tiše chytla za pusu. Vůbec se jí nelíbilo jakým způsobem mi dal Andreas kopačky.
"Já vím, je to hrozné, ale to ještě nevysvětluje to, proč jsem tady. Chtěl jsem Andyho zpátky. Přichystal jsem svíčky hudbu, no prostě romantiku u mě v garáži. Chtěl jsem se mu omluvit ani newím za co a ten parchant podkopl opěrný sloup a celá plně vyzdobená garáž na mě spadla. Jen se divím že to nechytlo."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mysticia-sama Mysticia-sama | 14. listopadu 2011 v 11:16 | Reagovat

:-O A kde je další díl? Nemyslíš vážně že? A kdypak bude pokráčko? Prosím dej ho aspoň na vánoce ^^ ale nejpozději do velikonoc ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama